Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z, Zakopane

Termin szkolenia : Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-01 i potrwa ono do 2012-10-05. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Zakopane woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 3213.38 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według prowadzących 5%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *