Kierowanie zespołem projektowym oparte na kompetencjach, Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Kierowanie zespołem projektowym oparte na kompetencjach, ma przewidziany start w dniu 2012-09-27 i potrwa ono do 2012-09-28. Jesteśmy znani jako Concordia Design i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Biznesowe, inne.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Concordia Design.Miejsce jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1098.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kierowanie zespołem projektowym oparte na kompetencjach, przypisanego do kategorii – Biznesowe, inne – zachęca Concordia Design mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kierowanie zespołem projektowym oparte na kompetencjach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *