GRYWALIZACJA – nowe narzędzie w marketingu, Poznań

Pragniemy Państwu zaoferować GRYWALIZACJA – nowe narzędzie w marketingu. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-10-04. Organizatorem jest Concordia Design, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Biznesowe, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Concordia Design. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 899.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu GRYWALIZACJA – nowe narzędzie w marketingu, przypisanego do kategorii – Biznesowe, inne – zaprasza Concordia Design mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: GRYWALIZACJA – nowe narzędzie w marketingu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *