Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-14 oraz zakończy się 2012-09-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, rekrutacja, logistyka, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1156.82 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, rekrutacja, logistyka, kierownicze – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *