Inwentaryzacja jako szczególna forma kontroli zarządczej oraz element przygotowania ksiąg rachunkowy, Szczecin

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Inwentaryzacja jako szczególna forma kontroli zarządczej oraz element przygotowania ksiąg rachunkowy, jest przewidziany w dniu 2012-10-04. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, programy księgowe, prawne, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Szczecin, Hotel NOVOTEL, Al. 3 Maja 31. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Szczecin woj. Zachodniopomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 467.40 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Inwentaryzacja jako szczególna forma kontroli zarządczej oraz element przygotowania ksiąg rachunkowy, przypisanego do kategorii – Księgowe, programy księgowe, prawne, inne – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w mieście Szczecin.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Inwentaryzacja jako szczególna forma kontroli zarządczej oraz element przygotowania ksiąg rachunkowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *