Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, Wrocław

Data szkolenia pt.: Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, jest przewidziany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 789.60 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 6%.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *