Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 789.60 PLN.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, obsługa klienta, marketing/reklama, biznesowe – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Kampanie reklamowe – od koncepcji do produkcji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *