Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), Warszawa

Oferujemy następne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. zatytułowane: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty). Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2013-02-18 i potrwa ono do 2013-02-22.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 4557.15.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *