Android F2, Warszawa

Pragniemy Państwu przedstawić Android F2. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-22. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 2755.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Android F2, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Android F2.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *