Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), Warszawa

Szkolenie o nazwie Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-12 i potrwa ono do 2012-11-16.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, programowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 4557.15 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *