Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, Kraków

Szkolenie zatytułowane Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-15 i potrwa ono do 2012-11-16.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *