Jak wydać e-booka?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rezygnuje z zakupu książek w tradycyjnej papierowej formie, a zamiast tego wybiera łatwe do przechowywania i odtwarzania e-booki.

Również autorzy obserwujący zmieniające się upodobania potencjalnych czytelników wybierają tę formę publikacji. Ogromną zaletą pozostają dużo mniejsze koszta konieczne do poniesienia przez obie strony, szeroka dostępność, szybki czas dostawy, liczony w sekundach i minutach nie zaś dniach i możliwość odtwarzania i przechowywania na takich urządzeniach jak: komputer, czytnik e-booków, tablet, pendrive czy nośnik DVD.

Dla pisarzy, którzy dążą do tego, żeby poszerzyć swoją ofertę i zwiększyć poczytność książek oraz osób, które planują opublikować swe dzieła, e-book zdaje się doskonałym rozwiązaniem. Cena wydania, w zależności od wybranego wariantu, waha się od 0 do 600 zł. Oczywiście najistotniejszym jest fakt, że ebook jest jednakowo wartościowy co publikacja w formie papierowej. Pisarz oficjalnie figuruje w polskim systemie wydawniczym, a książka ma nadany numer ISBN, klasyfikujący ją w Bibliotece Narodowej.

Wydawnictwo Psychoskok, we wspomnianej wcześniej cenie uwzględnia wszystkie prace przygotowawcze (korekta, grafika, skład, kampania marketingowa). Przez to autor ma pewność, że został kompleksowo obsłużony, a jego książka będzie wydana na najwyższym poziomie.

Wydawnictwo zapewnia też dystrybucję, pozwalającą dotrzeć do dużego grona potencjalnych czytelników. Kanały dystrybucji obejmują ponad 90% rynku e-booków w Polsce oraz księgarnie o największym zasięgu między innymi: Nexto, Empik, Azymut czy Woblink. Wysokie wyniki sprzedaży wzmacnia również sprzedaż realizowana w prestiżowych księgarniach na świecie. Liderzy rynku tacy jak: Amazon, Apple IBook Store czy Nokia Reading, sprawiają, że dzieło nie może zostać niedostrzeżone.

Dla autorów wart podkreślenia pozostaje również fakt, że przychody wahają się pomiędzy 15-80% wpływów wydawnictwa. Zależą one bowiem bezpośrednio od rodzaju finansowania. Doświadczenie oraz całkowity profesjonalizm pozwala Wydawnictwu Psychoskok oferować trzy plany finansowania na ebooka. Pośród nich każdy pisarz znajdzie najkorzystniejszą opcję pozwalającą wprowadzić w życie obrane założenia. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *