ITIL® Intermediate Service Strategy Lifecycle Blended, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić ITIL® Intermediate Service Strategy Lifecycle Blended. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-09, zaś koniec 2013-01-11. Organizatorem jest Conlea Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 3567.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL® Intermediate Service Strategy Lifecycle Blended, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami – zachęca Conlea Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: ITIL® Intermediate Service Strategy Lifecycle Blended.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *