ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-02-25 i potrwa ono do 2013-03-01. Organizatorem jest Conlea Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 17220.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca Conlea Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *