ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-02-25 i potrwa ono do 2013-03-01. Organizatorem jest Conlea Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 17220.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca Conlea Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ITIL Expert Program -Ścieżka Lifecycle.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *