ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Transition (ST), WARSZAWA

Pragniemy przedstawić ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Transition (ST). Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18 i potrwa ono do 2013-03-20. Organizatorem jest firma CTPartners S.A., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 3690.00.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Transition (ST), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca CTPartners S.A. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Transition (ST).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *