HDI® Podstawy zarządzania wiedzą według standardu KCS, WARSZAWA

Przedstawiamy następne szkolenie firmy CTPartners S.A. zatytułowane: HDI® Podstawy zarządzania wiedzą według standardu KCS. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-29 i potrwa ono do 2013-01-31.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 4920.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu HDI® Podstawy zarządzania wiedzą według standardu KCS, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zaprasza CTPartners S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: HDI® Podstawy zarządzania wiedzą według standardu KCS.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *