ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy (SS), WARSZAWA

Przebieg szkolenia zatytułowanego: ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy (SS), ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-20. Jesteśmy znani jako CTPartners S.A. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 3690.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy (SS), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca CTPartners S.A. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy (SS).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *