ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Operation (SO), WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Operation (SO), ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-04 oraz zakończy się 2013-03-06. Jesteśmy znani jako CTPartners S.A. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 3690.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Operation (SO), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Operation (SO).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *