ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Design (SD), WARSZAWA

Szkolenie pt. ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Design (SD), które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy CTPartners S.A.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-21 oraz zakończy się 2013-01-23.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 3690.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Design (SD), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zaprasza CTPartners S.A. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Design (SD).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *