Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów., Opole

Szkolenie zatytułowane Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Akademia Doskonalenia Kadr. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-11-06.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Administracja, samorządowa, pracownik biurowy, pomoc społeczna.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w International House Integra. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Opole woj. Opolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 282.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów., przypisanego do kategorii – Administracja, samorządowa, pracownik biurowy, pomoc społeczna – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr mająca siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *