INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, Poznań

Pragniemy przedstawić INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-26. Organizatorem jest Ekspert Handlowy, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Topaz. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 719.10 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-10-16 i upust jest równa według organizatorów 10%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja – zaprasza Ekspert Handlowy z siedzibą w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *