INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU, Poznań

Przebieg szkolenia zatytułowanego: INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU, jest planowany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Ekspert Handlowy i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Hotel Topaz. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 719.10.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 10%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja – zaprasza Ekspert Handlowy mająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: INTRASTAT W PRAKTYCE. AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 ROKU.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *