Incoterms® 2010 nowe zmiany oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu, Kraków

Chcemy zaoferować Incoterms® 2010 nowe zmiany oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-30. Organizatorem jest Ekspert Handlowy, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Kraków, Dom POLONII, ul. Rynek Główny 14.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 719.10 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-11-20 i upust jest równa według firmy 10%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Incoterms® 2010 nowe zmiany oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie – zaprasza Ekspert Handlowy mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Incoterms® 2010 nowe zmiany oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *