Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA, WARSZAWA

Chcemy przedstawić Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-10-15, zaś koniec 2012-10-22. Organizatorem jest EVOLVO Szkolenia&Coaching, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1033.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 150 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *