Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, Kraków

Przebieg szkolenia pt.: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, ma planowany start w dniu 2012-10-05 oraz zakończy się 2012-10-15. Jesteśmy znani jako EVOLVO Szkolenia&Coaching i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1033.20 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 150 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *