Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, Katowice

Pragniemy zaoferować Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-10-05 oraz zakończy się 2012-10-15. Organizatorem jest firma EVOLVO Szkolenia&Coaching, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1033.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 150 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *