Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, Katowice

Chcemy zaprezentować Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-15 i potrwa ono do 2012-10-22. Organizatorem jest firma EVOLVO Szkolenia&Coaching, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1033.20 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 150 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching z siedzibą w mieście Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *