FMEA – Failure Mode Effect Analysis, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: FMEA – Failure Mode Effect Analysis, ma planowany start w dniu 2013-05-23 i potrwa ono do 2013-05-24. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Chopin.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1290.00.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-05-22 i bonifikata jest równa według organizatorów 200 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu FMEA – Failure Mode Effect Analysis, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: FMEA – Failure Mode Effect Analysis.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *