Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów, Kraków

Data szkolenia o nazwie: Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów, ma przewidziany start w dniu 2013-05-06 i potrwa ono do 2013-05-07. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, negocjacje, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Hotel Chopin. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1648.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-03, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, negocjacje, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *