Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów, Kraków

Data szkolenia o nazwie: Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów, ma przewidziany start w dniu 2013-05-06 i potrwa ono do 2013-05-07. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, negocjacje, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Hotel Chopin. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1648.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-03, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, negocjacje, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Doskonalenie umiejętności menedżerskich – budowanie i motywowanie zespołów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *