Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli o nazwie: Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-06.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1635.90.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *