Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie, Gdańsk

Szkolenie pt. Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-05, zaś koniec 2012-12-05.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 528.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, inne, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *