EFEKTYWNE NEGOCJACJE HANDLOWE, Poznań

Szkolenie pt. EFEKTYWNE NEGOCJACJE HANDLOWE, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy STRATEGIA – szkolenia i doradztwo biznesowe. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-08 i potrwa ono do 2012-11-09.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował HOTEL SAFIR***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1475.02 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-23, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 20%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu EFEKTYWNE NEGOCJACJE HANDLOWE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca STRATEGIA – szkolenia i doradztwo biznesowe mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: EFEKTYWNE NEGOCJACJE HANDLOWE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *