Czas pracy kierowców – ewidencja i rozliczanie, problemy praktyczne, Warszawa

Pragniemy zaoferować Czas pracy kierowców – ewidencja i rozliczanie, problemy praktyczne. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest firma J.G.Training szkolenia specjalistyczne, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Zawodowe, Techniczne, kierowców.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 725.70 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Czas pracy kierowców – ewidencja i rozliczanie, problemy praktyczne, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Techniczne, kierowców – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Czas pracy kierowców – ewidencja i rozliczanie, problemy praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *