E-learning w służbie e-papierosów

Europejska siec sprzedaży e-papierosów eSmokingWORLD uruchomiła platformę e-learningu dla pracowników ponad 1.200 specjalistycznych punktów sprzedaży w całym kraju.

Jest to pierwsze zastosowanie na tak dużą technologii szkoleń internetowych w branży e-papierosowej, która od kilku lat rewolucjonizuje rynek wyrobów tytoniowych. – Sprzedaż e-papierosów wymaga unikalnej wiedzy na temat produktów i sposobu ich używania. Wprowadzenie platformy e-learningowej pozwala nam zwiększyć efektywność szkoleń, weryfikować kwalifikacje sprzedawców oraz ograniczać koszty w tym obszarze działania – mówi Jerzy Jurczyński rzecznik prasowy lidera rynku e-papierosów.

Platforma wprowadzona przez eSmoking WORLD umożliwia pracownikom korzystanie zarówno z lekcji dotyczących standardów obsługi klienta, jak również poświęconych  technicznym zagadnieniom oferowanych produktów. Uczestnik kursu poddawany jest testom sprawdzającym jego postępy w nauce. Są one udostępniane on-line szefom sprzedaży, co pozwala identyfikować osoby, które osiągają najlepsze wyniki w jak najlepszym czasie.

eSmokingWORLD jest największa europejską siecią sprzedaży e-papierosów, właścicielem m.in. marek Mild, Volish. W latach 2013-2014 stworzyła m.in. eSmoking Institute z siedzibą w Poznaniu prowadzący unikalne analizy płynów nikotynowych oraz badania nad rozwojem technologii e-palenia. Obecnie firma kończy budowę najnowocześniejszego w EU zakładu produkcyjnego płynów do uzupełniania w e-papierosach. Firma jest laureatem SAP Quality Awards dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Pełna informatyzacja przedsiębiorstwa została przeprowadzona w związku z przygotowaniami branży do implementacji Dyrektywy Tytoniowej, która na producentów i sprzedawców e-papierosów będzie najpóźniej od połowy 2016 roku nakładać nowe obowiązki.

– Tylko z wykorzystaniem technologii i pełnej infrastruktury IT możemy stosować nowoczesne standardy kontroli jakości i obiegu produktów, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa konsumentów – wyjaśnia Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy eSmokingWORLD. Przedstawiciel firmy dodaje, że rynek e-papierosów ulega obecnie poważnym zmianom i podobnie jak w całej Europie jest w trakcie poważnej korekty graczy i zachowań konsumenckich. – Na rynku zaczynają się liczyć tylko produkty wiarygodnego pochodzenia o jakości weryfikowanej na poziomie techniki laboratoryjnej – wyjaśnia Jurczyński. Jego zdaniem, garażowe wytwórnie oferujące podejrzane produkty za podejrzanie niską cenę wkrótce zostaną wyeliminowane dzięki coraz częstszym kontrolom sanitarnym oraz wzroście świadomości konsumentów.

Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 

Powered by WordPress