E-learning w służbie e-papierosów

Europejska siec sprzedaży e-papierosów eSmokingWORLD uruchomiła platformę e-learningu dla pracowników ponad 1.200 specjalistycznych punktów sprzedaży w całym kraju.

Jest to pierwsze zastosowanie na tak dużą technologii szkoleń internetowych w branży e-papierosowej, która od kilku lat rewolucjonizuje rynek wyrobów tytoniowych. – Sprzedaż e-papierosów wymaga unikalnej wiedzy na temat produktów i sposobu ich używania. Wprowadzenie platformy e-learningowej pozwala nam zwiększyć efektywność szkoleń, weryfikować kwalifikacje sprzedawców oraz ograniczać koszty w tym obszarze działania – mówi Jerzy Jurczyński rzecznik prasowy lidera rynku e-papierosów.

Platforma wprowadzona przez eSmoking WORLD umożliwia pracownikom korzystanie zarówno z lekcji dotyczących standardów obsługi klienta, jak również poświęconych  technicznym zagadnieniom oferowanych produktów. Uczestnik kursu poddawany jest testom sprawdzającym jego postępy w nauce. Są one udostępniane on-line szefom sprzedaży, co pozwala identyfikować osoby, które osiągają najlepsze wyniki w jak najlepszym czasie.

eSmokingWORLD jest największa europejską siecią sprzedaży e-papierosów, właścicielem m.in. marek Mild, Volish. W latach 2013-2014 stworzyła m.in. eSmoking Institute z siedzibą w Poznaniu prowadzący unikalne analizy płynów nikotynowych oraz badania nad rozwojem technologii e-palenia. Obecnie firma kończy budowę najnowocześniejszego w EU zakładu produkcyjnego płynów do uzupełniania w e-papierosach. Firma jest laureatem SAP Quality Awards dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Pełna informatyzacja przedsiębiorstwa została przeprowadzona w związku z przygotowaniami branży do implementacji Dyrektywy Tytoniowej, która na producentów i sprzedawców e-papierosów będzie najpóźniej od połowy 2016 roku nakładać nowe obowiązki.

– Tylko z wykorzystaniem technologii i pełnej infrastruktury IT możemy stosować nowoczesne standardy kontroli jakości i obiegu produktów, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa konsumentów – wyjaśnia Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy eSmokingWORLD. Przedstawiciel firmy dodaje, że rynek e-papierosów ulega obecnie poważnym zmianom i podobnie jak w całej Europie jest w trakcie poważnej korekty graczy i zachowań konsumenckich. – Na rynku zaczynają się liczyć tylko produkty wiarygodnego pochodzenia o jakości weryfikowanej na poziomie techniki laboratoryjnej – wyjaśnia Jurczyński. Jego zdaniem, garażowe wytwórnie oferujące podejrzane produkty za podejrzanie niską cenę wkrótce zostaną wyeliminowane dzięki coraz częstszym kontrolom sanitarnym oraz wzroście świadomości konsumentów.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *