Dyskryminacja i mobbing w stosunkach pracy, Kraków

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Dyskryminacja i mobbing w stosunkach pracy. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-11, zaś koniec 2013-03-12.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Chopin.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-03-08 i rabat wynosi według organizatorów 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dyskryminacja i mobbing w stosunkach pracy, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja, zarządzanie talentami – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Dyskryminacja i mobbing w stosunkach pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *