Dress code, WARSZAWA

Chcemy zaprezentować Dress code. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-03-29. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 897.90 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *