Dress code, Toruń

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli o nazwie: Dress code. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-06-05 i potrwa ono do 2013-06-06.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 897.90 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *