Dress code, Toruń

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Dress code. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-01 i potrwa ono do 2013-02-01.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 282.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *