Dress code, Toruń

Pragniemy Państwu zaoferować Dress code. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-01. Organizatorem jest Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *