Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, WARSZAWA

Przebieg szkolenia o nazwie: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, ma przewidziany początek w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1156.82.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *