Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1156.82.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *