Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, Kraków

Data szkolenia : Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-11, zaś koniec 2012-10-12. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *