Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, Kraków

Szkolenie zatytułowane Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-11 oraz zakończy się 2012-10-12.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *