Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 14001, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy MASTERE Consulting pt.: Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 14001. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-14 oraz zakończy się 2012-11-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Jakość, Ekologiczne, edukacja ekologiczna, ochrona środowiska, zarządzanie, audyt, pełnomocnictwo.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 181.56 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 14001, przypisanego do kategorii – Jakość, Ekologiczne, edukacja ekologiczna, ochrona środowiska, zarządzanie, audyt, pełnomocnictwo – zaprasza MASTERE Consulting z siedzibą w miejscowości Szczecin.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 14001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *