Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 14001, WARSZAWA

Pragniemy zaoferować Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 14001. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-10-17 oraz zakończy się 2012-10-18. Organizatorem jest firma MASTERE Consulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Jakość, Zarządzanie, audyt, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 181.56.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 14001, przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, audyt, inne – zachęca MASTERE Consulting posiadająca siedzibę w miejscowości Szczecin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 14001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *