Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku, Wrocław

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie SEKA S.A. Wrocław o nazwie: Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-09-28.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia SEKA. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 255.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zaprasza SEKA S.A. Wrocław z siedzibą w mieście Wrocław.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *