CSR i flexicurity – podstawa biznesu wielkopolskich przedsiębiorstw, Poznań

Szkolenie o nazwie CSR i flexicurity – podstawa biznesu wielkopolskich przedsiębiorstw, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej TEB Edukacja Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-01 oraz zakończy się 2012-10-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Dział Personalny HR, optymalizacja zatrudnienia, PR, reklama.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zapewne zaletą opisywanego tu szkolenia jest fakt, że należy do grupy bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest dla Ciebie ważna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o ofercie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu CSR i flexicurity – podstawa biznesu wielkopolskich przedsiębiorstw, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Dział Personalny HR, optymalizacja zatrudnienia, PR, reklama – zachęca TEB Edukacja Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: CSR i flexicurity – podstawa biznesu wielkopolskich przedsiębiorstw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *