CorelDraw X5 – moduł I, Warszawa

Data szkolenia o nazwie: CorelDraw X5 – moduł I, ma przewidziany start w dniu 2012-10-08, zaś koniec 2012-10-10. Jesteśmy znani jako IT Media i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, projektowanie graficzne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Akademia IT Media.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1476.00.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu CorelDraw X5 – moduł I, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, projektowanie graficzne – zachęca IT Media posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: CorelDraw X5 – moduł I.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *