Adobe After Effects – Efekty wizualne – moduł II, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy IT Media zatytułowane: Adobe After Effects – Efekty wizualne – moduł II. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-05, zaś koniec 2012-11-07.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Akademia IT Media. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 3321.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Adobe After Effects – Efekty wizualne – moduł II, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zawodowe – zaprasza IT Media mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Adobe After Effects – Efekty wizualne – moduł II.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *