Coaching w praktyce, Poznań

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Instytut Wolnej Myśli o nazwie: Coaching w praktyce. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 897.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Coaching w praktyce, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, rozwój osobisty, menedżerski, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Coaching w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *